دسته‌بندی نشده

بهترین دکتر کامپوزیت در تهران【سال 1403 】

بهترین دکتر کامپوزیت

کامپوزیت ها می توانند لبخند شما را خیلی سریع احیا کنند. اگر دندان‌های شما شکسته یا لکه‌دار هستند، شکاف نامناسبی دارند،باید یک تغییر شکل لبخند را در نظر بگیرید. تنها در یک هفته، می توانید با روکش های کامپوزیت زیبا و سفارشی از بهترین دکتر کامپوزیت در تهران ، دکتر رضا شاکر، سال ها جوان تر به نظر برسید.

بهترین دکتر کامپوزیت در تهران

افراد بسیاری برای زیبایی هر چه بیشتر دندان های خود به دنبال کامپوزیت هستند و در واقع لمینت و کامپوزیت روشی می باشد که می توان با استفاده از مواد رنگ دندان ( کامپوزیت دندان ) در مطب بهترین دکتر کامپوزیت در تهران و حدودا در مدت یک الی دو جلسه تمام بد فرمی ها، برخی از انواع بد رنگی ها ،فاصله های باز بین دندان ها، ترک های موجود در دندان، شکستگی های دندان، لب پر شدن هر یک از دندان ها، به هم ریختگی های دندانی بسیار کم تا متوسط و … را برطرف کرد.

در تهران دندانپزشکان حاذق بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند که می توان با مراجعه به بهترین دکتر کامپوزیت در تهران برای رفع عیوب و نواقص ظاهری دندان های خود از کامپوزیت بهره مند شد. در این روش، بهترین جراح دندانپزشک در تهران با مواد جدید برای مراجعه کنندگان خود دندان جدید با ضخامت نازک درست می کند.


قیمت کامپوزیت دندان ۱۴۰۳

مزایای کامپوزیت دندان در تهران چیست؟

 1. می تواند ظاهر دندان های شکسته، لکه دار، از دست رفته، بدشکل، شکاف، تغییر رنگ یا ترک خورده را اصلاح کند.

 2. ترمیم زیبایی دندان به سادگی و آسانی.

 3. دائمی و بادوام.

 4. سفید کردن دائمی دندان را ارائه می دهد.

 5. با بهبود طرح لبخند، جذابیت را به خنده های شما باز می گرداند.

انواع کامپوزیت دندان در تهران:

در حال حاضر کامپوزیت ها انواع مختلفی دارند. بهترین دکتر کامپوزیت در تهران بر اساس نوع دندان، شرایط بیمار و شرایط دندان هایی که نیاز به کامپوزیت دارند، مناسب ترین نوع کامپوزیت را برای بیمار انتخاب می کنند. انواع کامپوزیت به شرح موارد زیر می باشد:

 • کامپوزیت نانوفیلد

نسل جدیدی از کامپوزیت‌های دندانی نانوفیلد است که از ذرات بسیار کوچکی در حدود ۲۰ تا ۸۰ نانومتر ساخته شده‌اند. از ویژگی‌های بارز این نوع کامپوزیت می‌توان به صیقل آسان آن، مقاومت بیشتر در برابر سایش و استحکام بالای این نوع کامپوزیت اشاره کرد.

 • کامپوزیت میکروفیلد

نسل جدیدی از کامپوزیت‌های دندانی نانوفیلد است که از ذرات بسیار کوچکی در حدود ۲۰ تا ۸۰ نانومتر ساخته شده‌اند. از ویژگی‌های بارز این نوع کامپوزیت می‌توان به صیقل آسان آن، مقاومت بیشتر در برابر سایش و استحکام بالای این نوع کامپوزیت اشاره کرد.

 • کامپوزیت نوع هیبرید

این نوع از کامپوزیت‌ها ترکیبی از کامپوزیت میکروفیلد و ماکروفیل است که هم از ویژگی ماکروفیل یعنی دارای مقاومت مکانیکی بالا و هم از ویژگی میکروفیل یعنی صیقل پذیر بودن بالا برخوردار است.

 • ونیرهای IPS

این نوع از کامپوزیت‌ها در واقع نوعی لمینت از پیش ساخته هستند که با تراش و تنظیم طول و عرض آن‌ها مطابق با دندان‌ها به وسیله یک چسب مخصوص بر روی سطح دندان چسبانده می‌شوند. این روش به عنوان یک تکنیک سریع و راحت برای کامپوزیت دندان شناخته می‌شود.

 • کامپوزیت SDI

این نوع کامپوزیت دارای شفافیت و رنگ طبیعی است و کار با آن بسیار راحت می‌باشد به گونه‌ای که در زمان انجام کامپوزیت به ابزار نمی‌چسبد. کامپوزیت SDI دارای استحکام بسیار بالایی در برابر فشار می‌باشد.

بهترین دکتر کامپوزیت

کامپوزیت ونیر چیست؟

یکی از محبوب ترین روش برای اصلاح لبخند افراد، کامپوزیت ونیر می باشد. معمولا از این روش برای اصلاح طرح لبخند، از مواد همرنگ دندان استفاده می شود. در این روش دندانپزشک زیبایی یک لایه نازک از این خمیر را روی سطح جلویی دندان، به صورت محافظه کارانه قرار می دهد. کامپوزیت ونیر با نام هایی همچون لمینت کامپوزیتی و کامپوزیت دندان معروف است.

طول عمر ونیر کامپوزیت ها به عواملی همچون جنس دندان ها، عادت غذایی و رعایت بهداشت دارد. اگر ونیر کامپوزیت به درستی توسط بهترین دکتر کامپوزیت در تهران، انجام شده باشد و همچنین مراقبت های لازم توسط بیمار انجام گیرد، این روش یکی از با دوام ترین روش ها برای کامپوزیت است.

از ونیر کامپوزیت ها برای پر کردن جاهای خالی در دندان استفاده می شود که یکی از پر کاربردترین ها است. از این ماده خمیری معمولا برای پر کردن جاهای خالی و یا سفید کردن دندان استفاده می شود. متقاضیانی که از سفیدی رنگ دندان های خود رضایت ندارند، می توانند همان رنگ مد نظر خود را روی دندان ها با روش کامپوزیت ونیر از دکتر متخصص خود درخواست کنند.

چه کسانی کاندید کامپوزیت دندان در تهران هستند؟

به طور کلی این روش یک تکنیک درمانی و زیبایی برای کسانی است که مشکلات جزئی دارند، از سلامت لثه و دندان برخوردارند و دندان های بسیار پوسیده و شکسته ندارند. این افراد به راحتی می توانند برای رفع عیوب از کامپوزیت بهره ببرند‌. همان طور که پیش تر گفته شد، کامپوزیت برای ترمیم جزئی دندان مانند شکستگی های کوچک، کاهش فاصله بین دندان ها، ساییدگی دندان، ترمیم لکه و زردی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کسانی که این شرایط دارند از نظر بهترین دکتر کامپوزیت در تهران، کاندیدای بسیار مناسب برای کامپوزیت هستند. توصیه می شود افرادی که شرایط زیر را دارند به هیچ عنوان برای رفع عیوب دندان های خود از کامپوزیت استفاده نکنند.

 1. نامرتبی شدید دندانها
 2. بیماری و عفونت لثه ها
 3. دندانهای عصب کشی شده که دارای دیواره ضعیف هستند.
 4. افرادی که فک انها جلو و بیرون زده است.
 5. افرادی که دندان قروچه دارند.
 6. افرادی که در ناحیه طرح لبخندشان، تعدادی از دندانها روکش و یا ایمپلنت است.

مراحل انجام کامپوزیت دندان در تهران به چه صورت است ؟

مراحل انجام و نصب  کامپوزیت ونیر در تمام افراد تقریبا یکسان است. این فرآیند توسط بهترین دکتر کامپوزیت با آماده سازی دندان آغاز و به پولیش کردن ختم می شود. در ادامه مراحل انجام و نصب کامپوزیت ونیر دندان به تفصیل شرح داده می شود:

 1. انتخاب رنگ ونیر کامپوزیت
 2. درمان لثه و ترمیم پوسیدگی
 3. آماده سازی دندان
 4. ایجاد تخلخل در سطح دندان
 5. باندینگ یا عامل پیوند دهنده
 6. فرم دهی ونیر
 7. سفت کردن کامپوزیت
 8. پولیش کردن

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر کامپوزیت در تهران

کامپوزیت یکی از روش های پرمخاطب در بین عموم مردم می باشد. این روش یکی از روش های بسیار حساس است که هر دندانپزشکی قادر به انجام آن نیست. برای انتخاب بهترین دکتر کامپوزیت در تهران، باید به یک سری از نکات توجه کرد. برای انتخاب بهترین دکتر، حتما رضایت بیماران قبلی را بررسی کنید. بررسی کنید که دندانپزشک انتخابی شما دارای مدرک معتبر از یک دانشگاه خوب و متخصص در زمینه ی کاری خود باشد. دقت کافی را داشته باشید که دندانپزشک از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده کند.

از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین دکتر کامپوزیت می تواند داشته باشد این است که برای انجام کامپوزیت دندان شما، قیمت عادلانه ای را به شما پیشنهاد دهد. همچنین قبل از اینکه شروع به نصب کامپوزیت کند، باید مشکلات دهان و دندان های شما را بررسی کند و اول از هر چیزی به درمان آن ها بپردازد.

کلام آخر

کامپوزیت دندان روشی فوق العاده برای اصلاح طرح لبخند و داشتن دندان هایی یکدست است. با استفاده از این روش می توان عیوب ظاهری دندان را پوشش داد و دندان هایی منظم تر و سفیدتر داشت.

برای نصب ونیر کامپوزیت نیازی به بی حسی محیط دهان نیست، مینای دندان تراشیده نشده و آسیبی به دندان طبیعی وارد نمی شود. با این حال موفقیت این روش به مهارت، تجربه و تخصص دندانپزشک بستگی دارد. برای ونیر کامپوزیت دندان های خود و داشتن لبخندی جذاب به بهترین دکتر کامپوزیت ماهر و باتجربه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *