پروتز و ایمپلنت, جراحی لثه و دندان, دندانپزشکی زیبایی

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران | بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

بهترین مرکز ایمپلنت

قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید؟ با ما همراه باشید تا بهترین مرکز ایمپلنت در تهران را به شما معرفی کنیم. همچنین به یاد داشته باشید بهترین بودن به گفتار نیست و ما آن را اثبات می کنیم.

مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر رضا شاکر

مرکز ایمپلنت دندان تخصصی دکتر رضا شاکر در سعادت آباد تهران. با سابقه انجام بیشتر از هزاران ایمپلنت موفق به عنوان یک مرکز بسیار معتبر برای بیماران شناخته میشود.

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران کجاست ؟

کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شاکر واقع در سعادت آباد ،بین چهارراه سرو و میدان کتاب-خیابان آسمان-نبش آسمان پنجم شرقی-پلاک38-طبقه اول قرار دارد و برای ارتباط با ما می توانید از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید.


مشاوره و دریافت نوبت

مزایای مرکز ایمپلنت دکتر رضا شاکر در تهران

انجام ایمپلنت در بهترین مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر رضا شاکر دارای مزایای زیادی نسبت به سایر مراکز می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

همکاری با بهترین متخصصین

متخصص ایمپلنت مهم ترین عامل در موفقیت و کیفیت ایمپلنت شما می باشد. و پیدا کردن یک متخصص خوب ممکن است کمی سخت و دشوار باشد.کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شاکر بر روی تخصصی انجام شدن یک درمان تمرکز ویژه ای دارد. و هر درمان و هر بخش آن توسط بهترین متخصص انجام خواهد شد.

همچنین می توانید درباره آنها و رضایت افراد دیگر تحقیق کنید و سپس اقدام به انجام ایمپلنت دندان فرمایید.

اقساط بلند مدت بدون سود

اگر قصد انجام ایمپلنت دندان در تعداد بالا را داشته باشید، شاید از نظر هزینه ها و بودجه مالی ممکن است تحت فشار قرار بگیرید. اما کلینیک دندانپزشکی دکتر شاکر برای اینکه بتوانید در کنار درمان با کیفیت بتوانید هزینه های آن را به راحتی پرداخت کنید، برای شما عزیزان امکان پرداخت اقساطی ایمپلنت به چند روش فراهم است.

همچنین امکان چند روش اقساط وجود دارد که در جدول زیر می توانید با شرایط اقساط بهترین مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر شاکر آشنا شوید.

تعداد ایمپلنت اقساط بدون دسته چک اقساط با دسته چک
۱ الی ۳ واحد 70 درصد نقد و مابقی طی اقساط ماهیانه 60 درصد نقد و مابقی طی 2 چک
4 الی 6 واحد 60 درصد نقد و مابقی طی اقساط ماهیانه 50 درصد نقد و مابقی طی 3 چک
6 الی 8 واحد 50 درصد نقد و مابقی طی اقساط ماهیانه 40 درصد نقد و مابقی طی 3 چک

تجهیزات پیشرفته

ایمپلنت دندان یک درمان پیشرفته می باشد که همواره در توسعه است. هر کدام از انواع و تجهیزات که در ایمپلنت دندان مورد استفاده قرار می گیرد، دارای کاربرد و مزایای مخصوص به خود می باشد. در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر شاکر کاشت دندان به انواع روش ایمپلنت دیجیتال، پانچ ،prf ، پلاسماتراپی و ایمپلنت یک روزه وجود دارد.

گارانتی

گارانتی یکی از خدماتی که در قبال ضمانت یک محصول یا خدمت ارائه می شود.در کنار تمام موارد،نسبت به ایمپلنت های شما گارانتی به شما ارائه می دهد. تا شما با خیالی آسوده به انجام درمان خود بپردازید.

در بهترین مرکز ایمپلنت  برخی از ایمپلنت های دندانی ضمانت مادام العمر را دارا می باشند تا دیگر هیچ شکی در کیفیت وجود نداشته باشد. در ادامه با برخی از ضمانت ایمپلنت ها آشنا خواهید شد.

 

[table “19” not found /]

 

تنوع بالای برند

امروزه کشور های مختلفی به تولید ایمپلنت دندان می پردازند و هر کشور دارای کارخانه های تولید ایمپلنت متفاوتی می باشند. در بهترین مرکز ایمپلنت انواع برند های آمریکایی ، سوئیسی ، اروپایی ، کره ای و ایرانی وجود دارد و همچنین امکان انجام بهترین برند های ایمپلنت دنیا را دارا می باشد.

بهتربن مرکز ایمپلنت

تفاوت مرکز ایمپلنت دکتر شاکر در تهران با سایر مراکز

همانطور که در مقدمه گفته شد، مرکز ایمپلنت دکتر شاکر همواره خود را با بهترین ها مقایسه میکند. و می توانید خدمات خاصی که کلینیک ارائه می دهد حتی با مراکز معتبر ایمپلنت دندان مقایسه فرمایید.

ایمپلنت فوری در تهران

یکی از موضوعاتی که در ایمپلنت دندان ممکن است برای برخی افراد خوشایند نباشد، طول درمان ایمپلنت است که چند ماه به طول می انجامد. به همین علت به فکر انتخاب ایمپلنت فوری می افتند. در مسئله اول باید گفت ایمپلنت فوری نیاز به شرایط خاصی دارد. که توسط متخصص قابل تعیین است و باید شرایط استخوانی و دهانی مناسب باشید.

در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر شاکر امکان انجام ایمپلنت فوری با ایمپلنت های مخصوص وجود دارد. به صورتی که ریسک درمان حتی بالا نرود و هر چه سریع تر زیبایی خود را بازیابی کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

متخصص ایمپلنت را می توان مهم ترین عامل در موفقیت درمان ایمپلنت شناخت.باید در انتخاب بسیار دقت داشته باشید. در بهترین مرکز ایمپلنت علاوه بر اینکه جراحی ایمپلنت توسط متخصص فک و صورت انجام می شود، روکش ایمپلنت نیز توسط متخصص پروتز های دندانی انجام می شود.

ایمپلنت دیجیتال در تهران

ایمپلنت دیجیتال به وسیله عکس ها و تجهیزات مخصوص در بهترین مرکز ایمپلنت انجام می شود و محل قرار گیری پایه ایمپلنت دندان با دقت بسیار زیادی تعیین می شود. به همین علت ایمپلنت شما به صورت حداقل برش و خونریزی انجام میشود و امکان کاشت شل و بسیاری از عوارض کاسته میشود.

مرکز ایمپلنت دندان در سعادت آباد

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران از مبلغ 12,000,000 الی 25,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

هزینه ایمپلنت دندان وابسته در بهترین مرکز ایمپلنت به برند، تعداد، نوع متفاوت می باشند و اگر می خواهید درباره قیمت ایمپلنت دندان اطلاعات بیشتر کسب کنید،با مرکز ایمپلنت دکتر رضا شاکر با شماره ۰۲۱۲۲۳۷۵۶۷۱ تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *