قیمت ایمپلنت دندان 1402 + اقساط

قیمت ایمپلنت دندان در تهران چقدر است؟عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت ایمپلنت دندان در تهران تاثیرگذار است؟ هزینه‌های جانبی ایمپلنت دندان چیست؟ از چه روش‌هایی می‌توان برای کاهش هزینه ایمپلنت کمک گرفت؟ آیا هزینه ایمپلنت را می‌توان با بیمه تکمیلی پرداخت کرد؟ عوارض ایمپلنت ارزان قیمت در تهران چیست؟

برای پاسخ سریع درباره قیمت ایمپلنت باید گفت : قیمت ایمپلنت دندان در تهران به ازای هر واحد از، 10.000.000 الی 15.000.000 تومان برای ایمپلنت های با کیفیت و 18.000.000 الی 28.000.000 تومان برای ایمپلنت های روز دنیا و  فوری می باشد.

قبل بعد

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان روشی است که ریشه‌های دندان را با پایه‌های فلزی و پیچ مانند جایگزین می‌کند و دندان‌های از دست رفته را با دندان‌های مصنوعی جایگزین می‌کند که بسیار شبیه به دندان‌های واقعی هستند.ایمپلنت دندان می‌تواند جایگزین مناسبی برای پروتزها یا بریج‌کاری‌هایی باشد که به خوبی روی هم قرار نمی‌گیرند. نحوه انجام جراحی ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنت و وضعیت استخوان فک شما بستگی دارد. جراحی ایمپلنت دندان ممکن است شامل چندین روش باشد.از آنجایی که این ترمیم استخوان به زمان نیاز دارد، این روند می تواند چندین ماه طول بکشد.

مزایای انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دکتر شاکر

 کلینیک دندانپزشکی دکتر شاکر با بهترین برندهای ایمپلنت دندان و قیمت های واقعی و شرایط پرداخت مناسب در تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

1 قیمت ارزان
2 اصل بودن ایمپلنت
3 تنوع برند
4 پشتیبانی بعد از جراحی
5 گارانتی مکتوب
6 پرداخت اقساطی
7 ایمپلنت فوری

قیمت ایمپلنت دندان در تهران چقدر است؟

هزینه دندانپزشکی چقدر است؟ قیمت ایمپلنت دندان تهران به فاکتورهای مختلف بستگی دارد که بر اساس آن می‌تواند برای هر شخص کاهش و یا افزایش پیدا کند. در این روش که پایه‌های فلزی جایگزین ریشه دندان می‌شوند و بر روی آن قالب و یا روکش به عنوان تاج دندان قرار میگیرد می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای کسانی باشد که به دلایل مختلف بعضی و یا کل دندان‌های خود را از دست داده‌اند.
در واقع قیمت هر واحد ایمپلنت در تهران را می‌توان بر اساس نوع و برند آن تعیین کرد که در جدول زیر به انواع ایمپلنت دندان و قیمت اشاره شده است:

جدول قیمت ایمپلنت دندان در سال 1402

مارک ایمپلنت دندان قیمت پایه ایمپلنت دندان ضمانت
ایمپلنت کره ای درجه یک 9.000.000 تومان بالای ۱۰ سال
ایمپلنت کره ای درجه دو 8.000.000 تومان حداکثر ۱۰ سال
ایمپلنت کره ای-آلمانی 10.000.000 تومان بالای ۱۰ سال
ایمپلنت کره ای-آمریکایی 12.000.000 تومان بالای ۱۰ سال
ایمپلنت آمریکایی 15.000.000 تومان بالای ۱۵ سال
ایمپلنت آلمانی 16.000.000 تومان بالای ۱۵ سال
ایمپلنت فرانسوی 14,000,000 تومان بالای ۱۰ سال
ایمپلنت سويیسی درجه یک 25,000,000 تومان مادام العمر
ایمپلنت سوییسی درجه دو 20,000,000 تومان بالای ۲۵ سال
ایمپلنت سوییسی-برزیلی 17,000,000 تومان بالای ۱۷ سال
قیمت ایمپلنت

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت

عوامل بسیاری هستند که بر روی قیمت ایمپلنت دندان تهران تاثیرگذار می‌باشند و بر اساس آن‌ها می‌توان قیمت نهایی جراحی ایمپلنت را به دست آورد. 

تخصص دندانپزشک

هر چه مهارت و تخصص پزشک در این زمینه بالاتر باشد به طور قطع می‌تواند نتیجه بهتری را نسبت به یک دندانپزشک تازه کار برای بیمار خود رقم بزند. از این رو متخصص با مهارت بالاتر هزینه بیشتری را برای انجام جراحی ایمپلنت خود دریافت می‌کند. بهتر است برای کاشت دندان به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران مراجعه کنید.

برند ایمپلنت

شرکت‌های مختلفی در زمینه ساخت ایمپلنت دندان هستند که هر کدام از آن‌ها ایمپلنت‌هایی با کیفیت‌های مختلفی را وارد بازار کرده‌اند. در واقع هرچه کیفیت مواد استفاده شده در ایمپلنت‌ها بالاتر باشد می‌تواند نتیجه بهتری را دست آورد و در نهایت هزینه بالاتری را نیز دریافت می‌کند.

محل جغرافیایی کلینیک

معمولا کلینیک‌هایی که در شهرهای بزرگتر واقع شده‌اند نسبت به شهرستان‌ها هزینه بالاتری برای ارائه خدمات خود در نظر می‌گیرند. مراجعه به کلینیک یا مطبی که ایمپلنت قیمت مناسب در تهران داشته باشد در قیمت نهایی موثر است.

کیفیت روکش ایمپلنت

کیفیت روکش‌های ایمپلنت و موادی که برای ساخت آن استفاده می‌شود تاثیر مستقیمی بر روی هزینه کاشت ایمپلنت در تهران خواهد داشت. به طور قطع هر چه کیفیت روکش ایمپلنت بیشتر باشد می‌تواند از مقاومت و استحکام بالاتری در برابر آسیب و یا ضربه برخوردار باشد. از این رو هزینه بالاتری نیز برای ایملنت دندان  دریافت می‌شود.

قیمت و هزینه انواع روکش

نوع روکش شروع قیمت از
روکش فول سرامیکی 7,000,000 تومان
روکش سرامیکی 6,000,000 تومان
پودر استخوان 2,000,000 تومان

پیوند استخوان و سینوس لیفت

گاهی ممکن است لثه مقاومت لازم برای پذیرش ایمپلنت را نداشته باشد. در این صورت قبل از اقدام به ایمپلنت دندان بایستی جراحی پیوند اسخوان انجام بدهید که این نیز روی قیمت ایمپلنت دندان موثر است.

ایمپلنت فوری
ایمپلنت ساده ایمپلنت فوری
نیاز به دو الی چند جلسه تک جلسه
طول درمان یک یا چند ماه طول درمان یک الی چند روز
نیاز به روکش موقت عدم نیاز روکش موقت
هزینه کمتر هزینه بیشتر

سوالات متداول در مورد ایمپلنت دندان

آیا می توانم بعد از آن چیزی را که دوست دارم بخورم؟
بعد از ایمپلنت تا یک هفته باید از مایعات و مواد غذایی آبکی استفاده کنید همچنین بعد از ایمپلنت حتما از ماست خنک و بستنی استفاده کنید.

قیمت های درمان ایمپلنت چقدر است؟
هزینه ایمپلنت ممکن است بسته به درجه و میزان درمان مورد نیاز متفاوت باشد. بنابراین هزینه کامل در یک برنامه درمانی مکتوب از دندانپزشک ایمپلنت شما توضیح داده شده و تایید می شود.

ایمپلنت دندان چقد طول میکشه؟
درمان ایمپلنت معمولاً مستلزم چندین جلسه در طی چند ماه است.به طور کلی ایمپلنت دندان 4 جلسه درمانی نیاز دارد و از 4 الی 8 ماه با توجه به میزان جراحی زمان لازم دارد.

آیا من برای درمان ایمپلنت خیلی پیر هستم؟
هیچ محدودیت سنی بالایی برای بیماران برای انجام درمان ایمپلنت وجود ندارد، مشروط بر اینکه از سلامت معقولی برخوردار باشند. آیا درمان دردناک است؟ بیماران اغلب از ناراحتی اندکی که در حین و بعد از عمل ایمپلنت تجربه می کنند شگفت زده می شوند.

ورم بعد از ابمپلنت چقدر طول می کشد؟
ورم ایمپلنت دندان معمولا از 3 روز تا ۷ روز طول میکشد تا بهبود یابد اما در برخی موارد دیده شده بعد از ایمپلنت ورم نمی کند.

قیمت بهترین ایمپلنت چقدر است؟
 برای هر دندان هزینه ایمپلنت 25.000.000 تومان برای بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی است.

 

هزینه ایمپلنت با بیمه چقدر است ؟

اگر می خواهید هزینه ایمپلنت دندان را کاهش دهید بهتر است از بیمه استفاده کنید.

برخی از بیمه ها هزینه ایمپلنت دندان را پوشش می دهند و همچنین از نظر قیمت ایمپلنت دندان با بیمه نیز برخی مبلغ بیشتر و یا کمتری را تحت پوشش دارند.

سقف پوشش قیمت ایمپلنت با بیمه از 2 میلیون تا 20 میلیون تومان می باشد.

 

22 در مورد “قیمت ایمپلنت دندان 1402 + اقساط”

  1. سلام روز بخیر…
   ایمپلنت برای افرادی هست که دندان از دست دادند و نیاز به کاشت دندان دارند دارای پایه و روکش است
   کامپوزیت جهت زیبایی و اصلاح طرح لبخند و فرم دندان روی دندانهای شما با ایجاد کمی تراش ایجاد میشود.

  1. سلام سرکار خانم…خیر با بی حسی و روش لیزر ما دردی نخواهید داشت.یک هفته حدواد با دارو و رعایت شما اکی خواهد شد.

 1. سلام و خسته نباشید جناب دکتر شاکر…ایمپلنت برای افرادی که مشروب و سیگار مصرف می‌کنند چطور هست؟ممنونم

 2. بازتاب: کشیدن دندان عقل+[قیمت کشیدن دندان عقل] دکتر رضا شاکر متخصص جراحی لثه و دندان عقل

 3. بازتاب: بهترین متخصص ایمپلنت در تهران؛دکتر فوق تخصص ایمپلنت ۱۴۰۲

 4. سلام من درتصادف بیشتردندان هام شکسته پارسال مجبور شدم همه روبکشم الان می‌خوام ایمپلینت فوری انجام بدم.میخواستم زمان و حداقل.حداکثرقیمت بهم بگید که بتونم بیام تهران خدمتتان.من سنندج ساکن هستم

  1. سلام دوست عزیز… متاسفیم برای اتفاقی که برای شما افتاده. لطفا شماره موبایل ارسال بفرمایید تا توضیحات به صورت کامل و دقیق عنوان بشود. اگر عکس هم داشته باشید میتوانید برای ما به شماره 09353365008 ارسال بفرمایید.

 5. بازتاب: ایمپلنت سوئیسی | قیمت ایمپلنت سوئیسی 1402-دکترشاکر

 6. بازتاب: هزینه عصب کشی دندان | هزینه درمان ریشه تخصصی و عمومی 1402- دکتر شاکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید...
×
اسکرول به بالا