آموزش, پروتز و ایمپلنت, جراحی لثه و دندان

قیمت ایمپلنت آمریکایی _ بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی (سال۱۴۰۳)

ایمپلنت آمریکایی

قیمت ایمپلنت آمریکایی

اینها سوالاتی است که در ذهن افرادی که به ایمپلنت آمریکایی احتیاج دارند می باشد، و در این مقاله بصورت کامل در مورد ایمپلنت آمریکایی و هزینه ایمپلنت آمریکایی صحبت خواهد شد.

کشور آمریکا یکی از کشورهایی است که در تولید قطعات ایمپلنت فعالیت دارد. برای ماندگاری، کاشت و جراحی خوب باید از ایمپلنتی استفاده کنید که دارای متریال خوبی باشد و بتواند چندین سال در دهان شما بدون مشکل باقی بماند. یکی از فعال‌ترین کشورهایی که ایمپلنت‌های بسیار با کیفیت میسازد و طول عمر ایمپلنت‌های آن بالا است کشور آمریکا می باشد. البته ماندگاری و طول عمر ایمپلنت دندان به مهارت پزشک در کاشت ایمپلنت و مراقبت‌هایی که فرد از ایمپلنت دارد بسیار بستگی دارد. میزان تنوع و انعظاف پذیری در ایمپلنت‌های آمریکایی بسیار بالا است و همچنین قیمت ایمپلنت آمریکایی نیز از ایمپلنت‌های هم رده خود کمی بالاتر است.

ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت آمریکایی

آمریکا دارای شرکت های تولید کننده لوازم دندانپزشکی بسیاری است. همچنین در صنعت ایمپلنت های دندانی نیز پیشرفته است و شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. ایمپلنت آمریکایی بهترین متریال و کیفیت را دارد به همین علت از طرفداران زیادی برخوردار هستند و مورد استفاده بسیاری از پزشکان و بیماران قرار میگیرند. ایمپلنت آمریکایی در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و در حال حاضر قیمت ایملپنت آمریکایی در تهران و کلینیک دندانپزشکی دکتر رضاشاکر بسیار مناسب است.

بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی

در ادامه این مقاله ایمپلنت های آمریکایی را به صورت کامل معرفی می کنیم و بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی را به همراه جدول قیمت ایمپلنت آمریکایی نام میبریم:

ZIMMER ایمپلنت آمریکایی زیمر

در درمان ایمپلنت پایه ای به نام فیکسچر در درون فک قرار داده می شود و به دلیل ساختاری که دارد به استخوان فک جوش می خورد. سپس اباتمنت و روکش ها بر روی آن قرار می گیرد.

حال ایمپلنت ها ، ساخت کشورهای مختلف و برندهای متفاوتی میباشند که هرکدام دارای تکنولوژی خاص خود هستند تا بتوانند کیفیت و درصد موفقیت ایمپلنت را تا حد بسیار زیادی بالا ببرند.

ایمپلنت آمریکایی موجود در ایران ایمپلنت ZIMMER یا ایمپلنت آمریکایی زیمر می باشد.

ایمپلنت آمریکایی zimmer

ایمپلنت زیمر

Zimmer سالهاست درتولید بهترین برند ایمپلنت برای مفاصل تخصص دارد. برای اینکه ایمپلنت لگن حتی در سخت ترین موارد نیز قابل اعتماد باشد ، متخصصان این شرکت ایمپلنت های خاصی ایجاد کرده اند. پس از تعداد زیادی عمل جراحی موفق ، این فناوری در ایمپلنت های دندانی استفاده شد و به عنوان پیشرفتی در زمینه پروتزهای دندانی شناخته شد.

مزایای ایمپلنت های دندانی Zimmer:

  1.  غیر حساسیت زا؛
  2. مقاوم در برابر خوردگی ؛
  3. بقا صد در صد ؛
  4. کاشت ایده آل در بافت استخوان “بدون عواقب” ؛
  5. ایمپلنت های زیمر ساختار اسفنجی دارند.به سرعت با استخوان ترکیب می شوند. بدن آنها را به عنوان یک عنصر بیگانه رد نمی کند.

قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر

برند ایمپلنت قیمت ایمپلنت ضمانت
zimmer از 13,000,000 تومان 20-30 سال

تمامی قیمت ها و اطلاعات این مطلب در فروردین سال 1401 بروزرسانی شده اند.برای دریافت اطلاعات بیشتر، قیمت ایمپلنت Zimmer یا وقت مشاوره با متخصص ایمپلنت، با شماره 09044066062تماس بگیرید.

در کلینیک دندانپزشکی دکتر رضا شاکر برندهای بسیاری از ایمپلنت های جهان استفاده می گردد که کیفیت و قیمت های مختلفی دارند برای مشاهده قیمت ایملنت دندان های موجود، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید و از جدول قیمت های ایمپلنت استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:بهترین برند ایمپلنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *