قیمت ایمپلنت آلمانی

قیمت ایمپلنت آلمانی در سال ۱۴۰۲

قیمت ایمپلنت آلمانی دارای هزینه های متفاوتی است به علت این که شرایط هر کسی برای درمان فرق دارد. ایمپلنت آلمانی مدل ها و مارک های مختلفی دارد که در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

برترین مارک و برند ایمپلنت آلمانی، ایمپلنت ICX میباشد که مورد استفاده قرار می گیرد و علی الرقم کیفیت خوبی که دارد هزینه ایمپلنت آلمانی ICX  مناسب می باشد.

این نوع از انواع ایمپلنت آلمانی از ایمپلنت های جدید ساخت آلمان است که موفقیت بسیار خوبی داشته و در رده  ایمپلنت های متوسط رو به بالا محسوب می شود و قیمت مناسبی هم دارد. در این برند با توجه به نحوه اتصال قسمت تاجی به پایه میزان شل شدن یا لقی در قسمت پروتزی بسیار کم است.

ایمپلنت آلمانی

قیمت ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی همیشه جزو بهترین ایمپلنت های موجود در جهان بوده اما اگر نمیدانید ایمپلنت چیست در ادامه پاسخ سوال شما را می دهیم. در صورتی که دندان یا تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده‌اید قطعا پس از مراجعه به پزشک نام کاشت ایمپلنت به گوش شما رسیده باشد.

چندین سال است که بهترین جایگزین برای پر کردن جای خالی دندان کاشت ایمپلنت است. ایمپلنت در واقع یک پایه فلزی است که اغلب از جنس تیتانیوم ساخته میشود.

یکی از کشورهایی که جزو بزرگترین تولیدکنندگان ایمپلنت در دنیاست کشور آلمان است.آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان اروپا و چهارمین کشور برتر در ساخت ایمپلنت است. از نظر کیفیت کشور آلمان ایمپلنت‌ های بسیاری تولید میکند که میتواند بازار ایمپلنت دندان را در جهان هدایت کند.

ایمپلنت آلمانی icx در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و البته دارای هزینه کمتری نسبت به دیگر برندهای مشابه است این نوع ایمپلنت درصد بسیار کمی ممکن است دچار لق شدن پروتز شود. قیمت ایمپلنت آلمانی icx متوسط رو به بالا است اما نسبت به مزایا و طول عمری که دارد استفاده از آن بسیار رایج است. برای مشاهده قیمت ایمپلنت آلمانی و دیگر ایمپلنت ها در ادامه جدول قیمت ایمپلنت آلمانی را مشاهده نمایید.

قیمت ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت دندان آلمانی Bego

یکی از برند های به نسبت خوب ساخت آلمان محسوب میشود. این شرکت در ساخت آلیاژ بسیار با تجربه است و از آلیاژهایی استفاده میکند که به راحتی با لثه جوش میخورد. قیمت این نوع ایمپلنت متوسط رو به بالا است. در حال حاضر این برند ایمپلنت سری جدید با طراحی خوب وارد بازار کرده است که متاسفانه این سری جدید که به سری ار ایکس معروف است بنا به دلایل نامعلوم وارد بازار ایران نشده است و دو سری ار و اس که سری قدیمی این برند هستند در بازار ایران موجود است. این برند اباتمنت های زیرکونیوم دارد که برای زیبایی بیشتر می تواند بسیار مفید باشد. ضمن این که در صورتی که بیمار به دنبال ایمپلنت با لیزر با قیمت متوسط به بالا می گردد، Bego می تواند گزینه بسیار خوبی برای وی باشد.

ایمپلنت آلمانی بگو

ایمپلنت دندان آلمانی DRS (Ratio)

از بهترین برند های ایمپلنت در آلمان برند DRS  است که به علت کیفیت مناسبش در گروه گران قیمت ترین انواع ایمپلنت آلمانی قرار دارد و توسط شرکتی به نام میزینگر ساخته و تولید می شود. برند DRS یکی از ورژن های ایمپلنت اشترومن است که اصالت خود را در طی سال های گذشته ثابت کرده است.

ایمپلنت آلمانی DRS

قیمت ایمپلنت آلمانی

برند ایمپلنت قیمت ایمپلنت ضمانت
ICX از ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ سال
bego از ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ سال

1 در مورد “قیمت ایمپلنت آلمانی در سال ۱۴۰۲”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید...
×
اسکرول به بالا