سعادت آباد، بین چهارراه سرو و میان کتاب، بیست متری آسمان، نبش آسمان 5 شرقی، پلاک 38، طبقه اول 22375648 _ 22375671

درباره دکتر شاکر متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

معرفی دکتر رضا شاکر

دکتر رضا شاکر در سال 1376 در رشته دندانپزشکی وارد دانشگاه سراسری شدند و در سال 1382 دوره دکترای عمومی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و پس از 7سال اشتغال با مدرک دکترای عمومی در سال 1389 وارد دوره تخصصی جراحی لثه وایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی شدند و در سال 1392 موفق به کسب بورد تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت از دانشگاه شهید بهشتی شده و به مدت 10 سال به صورت حرفه ای مشغول به کار ایمپلنت هستند و بالغ بر 10000 ایملپنت نیز با موفقیت انجام دادند.

  • متخصص  جراحی لثه و ایمپلنت
  • دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی
  • فلوشیپ ایمپلنت های  دندانی از ICOI آمریکا
img

برخی از خدمات کلینیک دکتر شاکر

متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

کاشت ایمپلنت

امروزه با پیشرفت علم در زمینه دندان پزشکی راهکارهای مختلفی برای درمان این دندان‌ها اختراع شده است که یکی از این راهکارها ایمپلنت دندان است که امروزه توسط پزشکان توصیه می‌شود.
img

بلیچنگ دندان

بلیچینگ به معنای سفیدکردن دندان‌ها بوسیله مواد خاص اکسیدکننده مثل پراکسید هیدروژن میباشد. در این فرآیند، مواد اکسیدکننده به درون ساختار کریستالی نفوذ کرده و باعث اکسید شدن مینای دندان ها می‌شود.
img

لمینیت

لمینیت، درمان زیبایی است که برای برطرف‌کردن بدرنگی دندان‌ها، اصلاح نامنظمی و همچنین فواصل باز بین دندان‌ها به کار می‌رود.
img

لبخند لثه ای

زمانی که پوسیدگی به زیر لثه گسترش میابد جهت دسترسی به نسج سالم دندان نیاز به جابجایی لثه داریم، که با جراحی افزایش طول تاج به این هدف میرسیم.
img

شبکه های اجتماعی

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید.

اشنایی با فضای کلینیک دکتر شاکر در سعادت آباد

animationanimation
0/5 (0 نظر)