بهترین برند ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت دندان | معروفترین مارک ایمپلنت دندان

برند های متنوعی از ایمپلنت دندان وجود دارد و شاید شما متوجه ارزان قیمت بودن آن ها شده باشید. اما باید بدانیدکه انتخاب بهترین برند ایمپلنت در نتیجه نهایی درمان بسیار تاثیر گذار است.برندهای ایمپلنت دندان مورد استفاده توسط دندانپزشک، تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری نتایج عمل خواهد داشت.مارک ایمپلنت دندان در قیمت ایمپلنت نیز تاثیر بسزایی دارد.

فقط ایمپلنت های دندانی به شما این اجازه را می دهند که عملکرد دندان را به طور کامل ، بدون درگیر شدن دندان های مجاور برگردانید.

چه موادی بهتر است؟

متریال ایمپلنت دندان باید از نظر سازگاری و  پایداری مناسب باشند. نباید باعث آلرژی در انسان شوند. آنها باید قدرت و استحکام کافی را داشته باشند. طراحی ایمپلنت باید از لحاظ فیزیکی مناسب باشند.

انواع اصلی مواد در ساخت بهترین برند ایمپلنت دندان عبارتند از:

 

بهترین برند ایمپلنت

1. ایمپلنت های تیتانیوم سنتی

 آلیاژهای تیتانیوم تا حد زیادی برای ساخت ایمپلنت های دندانی استفاده می شوند که از پلاستیسیته بسیار خوبی برخوردار است ، در حالی که کاملاً بادوام است. خود تیتانیوم تمایل به آسیاب کردن در زمان جراحی دارد. بنابراین ناخالصی های مختلفی به ترکیب ایمپلنت های دندانی اضافه می شود.

خواصtitanium و آلیاژهای آن:

 • از مقاومت بالایی در برابر خوردگی برخوردار است.
 • بسیار بادوام و سبک است.
 • آلیاژ آن یک ماده سازگار است.

2. ایمپلنت های زیرکونیا

این نوع ایمپلنت در اوایل دهه ۱۹۹۰ مورد استفاده کامل قرار گرفت. مواد زیرکونیا به طور موثری در موارد واکنش های آلرژی زا بیمار به تیتانیوم یا درد هنگام کاشت استفاده می شود.
زیرکونیا سفید هستند و در زیر تاج دندان قابل مشاهده نیستند و حداکثر شباهت را با دندانهای طبیعی دارند.

بهترین برند ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت دندان

تا به امروز ، چند شرکت ایمپلنت دندان در دنیا وجود دارند. آنها با کیفیت محصولات خود به عنوان یک تامین کننده  قابل اعتماد شهرت کسب کرده اند.بهترین برندهای ایمپلنت قابل عرضه در کلینیک دندانپزشکی دکتر شاکر:

برند ایمپلنت کشور سازنده ضمانت دسته بندی قیمتی کیفیت ساخت
cis کره 10 سال اقتصادی خوب
biotem کره 10سال اقتصادی خوب
charom کره 10سال اقتصادی خوب
CMI کره 10سال اقتصادی خوب
Dio کره-آمریکا 15سال متوسط خیلی خوب
Zimmer آمریکا 10سال متوسط خیلی خوب
Biohorizon آمریکا 15سال متوسط خیلی خوب
neodent سوییس-برزیل 20سال متوسط خیلی خوب
Bego آلمان 20-30سال بالا عالی
Straumann SLA active سوییس مادام العمر بالا عالی

ایمپلنت های دندانی از لحاظ ساختار دارای انواع مختلفی اعم از ایمپلنت فوری ، مینی ایمپلنت ، ایمپلنت دیجیتال و اوردنچر می باشد که هر کدام از این درمان ها برای شرایط مخصوصی استفاده می شود.

نوع ایمپلنت توضیحات ایمپلنت
ایمپلنت فوری ایمپلنت در یک روز و بلافاصله بعد از کشیدن
ایمپلنت دیجیتال بدون خونریزی با حداقل برش
اوردنچر جایگزین دندانی های مصنوعی سنتی
مینی ایمپلنت مناسب برای قرار دادن ایمپلنت در محل های خاص

انواع برند ایمپلنت دندان

همانطور که میدانید برند های ایمپلنت های متفاوتی وجود دارد و هر کدام مزیت و قیمت متفاوتی با یک دیگر دارند. ایمپلنت های اروپایی ، کره ای و آمریکایی محبوب ترین نوع ایمپلنت ها می باشند و در این مقاله به بررسی تک تک آن ها می پردازیم .

ایمپلنت های کره ای

برند ایمپلنت دندان AnyOne

برند ایمپلنت AnyOne

AnyOne یکی دیگر از برند های ایمپلنت شرکت محبوب Megagen است که در سال 2002 آغاز به کار کرد. هدف آن ها ارائه روش های به روزتر برای دندان پزشکان و بیماران در شاخه های مختلف ایمپلنت دندان و به طور کلی عرصه دندان پزشکی بوده است.

این برند که شامل طراحی ویژه محصولات این شرکت بزرگ است یکی از برند های محبوب ایمپلنت دندان کره ای در سطح جهان است که شامل مزیت های کاشت آسان برای دندان پزشک و زمان بهبودی کوتاه تر برای بیماران است.

همچنین ایمپلنت های AnyOne کاهش فشار بر روی استخوان تاج ، قدرت مقاومت بالا و هماهنگی خوب در برقراری ارتباط بافت ها  آن را به یکی از برند های خوب در این زمینه تبدیل کرده است.

این برند نیز همواره در حال پیشرفت در زمینه ایمپلنت دندان و ارائه محصولات با کیفیت تر و تکنولوژی به روز تر برای راحتی بیماران و دندان پزشکان است.

برند ایمپلنت دندان AnyRidge

برند ایمپلنت دندان AnyRidge

شرکت Megagen در سال 2002 توسط عده ای از جراحان خبره دندان که به دنبال دستیابی به ایمپلنت های بهتری بودند ، آغاز شد زیرا هدف آن ها ارائه راه حل های بهتر برای بیماران و ادامه روند بهبود محصولات و معرفی روش ها و متد های جدید برای شرایط سخت جراحی بوده است.

با ارائه ایمپلنت های کوتاه و پهن تغییر عظیمی در بازار جهانی ایجاد کردندکه با تحقیقات فراوان در این زمینه ثابت کردند ایمپلنت های کوتاه مؤثر هستند. اکنون بیشتر کمپانی ها از ایمپلنت های کوتاه و پهن نیز در رزومه خود استفاده می کنند.

به عنوان اولین شرکتی که کیت و تکنیک پیوند سینوس داخلی را ارائه کردند ، شناخته می شوند که در حال حاضر هزاران مدل از آن توسط سایر کمپانی ها نیز وجود دارد.

دو سال پیش اولین محصول که به نظر خودشان بهترین محصول آن ها نیز است به بازار جهانی عرضه شد : برند ایمپلنت دندان AnyRidge .

AnyRidge به عنوان یک ایمپلنت نمونه در موارد کارکرد ، مقاومت و زیبایی شناسی در  مقایسه با بازار جهانی است و شعار آن ها برگرداندن احساسات و هنر به شاخه دندان پزشکی است.

همواره در این فکر بوده اند که با ارائه محصولات و تکنولوژی های جدید تر و به روز تر فسمت اعظمی از بازار جهانی را در اختیار داشته باشند.

برند ایمپلنت دندان NeoBiotech

برند ایمپلنت دندان neobiotech

نیوبایوتک یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید و ارائه محصولات ایمپلنت در صنعت دندان پزشکی نوین است. از زمان تاسیس آن که به سال 2000 بر می گردد ، همواره به دنبال راه کار هایی جدید در تک تک مراحل کاشت ایمپلنت دندان حول و محور شعار همیشگیشان که ساده ، امن و سریع هم برای دندان پزشک و هم برای بیمار است ، بوده اند. امروزه محصولات این شرکت در بیش از 60 کشور جهان مورد استفاده است.

برند ایمپلنت دندان SewonMedix

برند ایملپنت دندان SewonMedix

SewonMedix از برند های مطرح و شناخته شده کره می باشد که در کشور ما نیز محبوبیت دارد و استفاده می شود. این کمپانی از سال 2000 تأسیس و از سال 2006 فعالیت در زمینه ایمپلنت دندان را آغاز کرده است و همواره در حال پیشرفت در عرصه دندان پزشکی و اللخصوص ایمپلنت دندان بوده است. کیفیت ایمپلنت های برند نسبتاً خوب است. مخصوصاً اگر بودجه کافی برای ایمپلنت های بسیار گران قیمت سوییسی و مانند آن ها را ندارید.

ایمپلنت کره ای Dio

درسال 2000 شرکت دی او فعالیت خود را در کشور کره جنوبی آغاز کرده است، این برند در بازار جهانی جز پرفروش ترین برندها می باشد و محصولات خود را به 60 کشور که از لحاظ صنعتی درجه 2 هستند ارسال می کنند.

اما برای دندان پزشکان از نظر راحتی کار مشکلاتی داشته است که با تولید برند UF این مشکلات و ضعف ها حل شد.  ایمپلنت های کره ای هم کیفیت خوب دارند هم نامناسبً در واقع بهترین نوع ایمپلنت کره ای برندی است که از شرکت های معتبر کره ای تولید شده باشد و در ایران و سایر کشورها شناخته شده باشد.

باز هم برای اطلاعات بیشتر درباره انواع برند ایمپلنت و قیمت آن ها به خصوص قیمت ایمپلنت کره ای Dio می توانید با بهترین متخصص ایمپلنت، دکتر رضا شاکر مشورت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید

ایمپلنت های  آلمانی

برند ایمپلنت دندان HumanTech

HumanTech ریشه اش به سال 1948 باز می گردد. گوستاو هاتزل شرکتش را در اشتوتگارت آلمان در این سال تأسیس کرد. از همان سال های ابتدایی فعالیت خود را در زمینه های درمانی آغاز کردند.

در طول گذر زمان و بزرگ شدن کمپانی کم کم بخش های تخصصی آن از یکدیگر مجزا شدند و هرکدام به صورت انحصاری بر روی موارد مربوط به خود فعالیت می کردند. در سال 2010 بود که قسمت منحصر به دندان و دندان پزشکی راه اندازی شد که به صورت تخصصی بر روی ایمپلنت های دندان فعالیت می کردند.

تمامی محصولات این شرکت در کشور آلمان تولید و عرضه می شود و هدف آن ها رضایت 100% بیماران از عمل و آسایش و راحتی آن ها می باشد.

پیشرفت روز افزون آن ها نوید دست آوری به تکنولوژی های جدید در زمینه ایمپلنت دندان را می دهد.

برند ایمپلنت دندان ICX

brand08

ICX از معتبرترین و بهترین  برند های ایمپلنت دندان آلمانی در سطح جهان است. این شرکت در سال 1999 تاسیس و پس از یک مدت طولانی تحقیقات و انجام آزمایشات به منظور دستیابی به نتیجه دلخواه در سال 2004 به بازار عرضه شد. این تحقیقات طولانی باعث شد که ورودی جدید در عرصه دندان پزشکی توسط آن ها انجام شود. قیمت محصولات آن ها در طول 11 سال با پایداری ثابتی عرضه شده و ICX عنوان چهارمین برند پر فروش ایمپلنت در آلمان نیز شناخته می شود.

کلیت سیستم ایمپلنت ICX حول جدیدترین تکنولوژی ها و اصول برپا و طراحی شده است. به عنوان نمونه برخی از این تکنولوژی ها استفاده از نخ آپیکال ، میکرو سیم در گردنه محصولات ایمپلنت و بسیاری موارد ریز دیگر را می توان نام برد.
محصولات برند ICX در آلمان و سوییس تولید می شوند و کپی از روی محصولات برند های دیگری نمی باشند و تحت مدیریت و نظارت خود شرکت ICX عرضه می شوند.

برند ایمپلنت دندان Ritter

فعالیت های این شرکت از سال 1887 در سطح جهانی آغاز شده است و در طول این سال ها با ارائه محصولات با کیفیت و ارائه تضمین تجربه ای ایمن و سرویس دهی خوب به بیماران را در اولویت خود قرار داده اند.

Ritter گارانتی مادام العمر دارد. بنابراین می توانید با اطمینان کامل آن را انتخاب کنید که در کنار آن به هدف اصلی که درمان است نیز برسید.
هدف اصلی این برند بهبود کیفیت زندگی بیماران و روند کاری کلینیک های درمانی است

ایمپلنت Bego

بگو یکی از شرکت های فعال و موفق آلمانی در زمینه دندانپزشکی می باشد که از سال ۱۸۹۰ فعالیت خود را شروع کرده است. بنیانگذار و ایده پرداز شرکت بگو ،دکتر ویلهلم هربست می باشد.

در شرایط تمیز و مدرن ساخته شده و بلافاصله در محیطی عاری از آلودگی بسته بندی می شوند.
یکی از مراحل کلیدی در ساخت بهترین برند ایمپلنت ، ایجاد یک سطح زبر و دارای تخلخل به صورت یکنواخت و خالص به منظور دستیابی بهترین استئواینتگریشن است.

ایمپلنت سوییسی

(Straumann)

 

ایمپلنت دندان سوئیسی

شرکت Straumann در سال 1954 تاسیس شد. شاید بهترین برند ایمپلنت دندان در جهان باشد و تنها شرکت در این حوزه است که برای محصولات ترمیمی ، جراحی، مانند ایمپلنت ، محصولات ترمیمی و موارد دیگر ، راه حل دارد.

این شرکت بالاترین کیفیت را تضمین می کند و از به روزترین فناوری ها در کار خود بهره میبرد. ایمپلنت های دندانی اشترومن ، هم قابلیت اطمینان محصولات و هم مدرن بودن فناوری را ارزیابی می کند. سالها تحقیق بهترین موقعیت را در  جهان برای اشترومن ایجاد کرده است.

ویژگی ها

 • کیفیت بالا و محبوبیت ایمپلنت های Straumann به دلیل ویژگی های این محصول است:
 • سطح ایمپلنت باعث بهبود استخوان سازی و کوتاه شدن مدت کاشت می شود.
 • شکل محصولات تا حد امکان شبیه به  ریشه دندان.
 • مطابقت کامل با استانداردهای بین المللی کاشت دندان.
 • سازگاری بالای محصولات با استفاده از تیتانیوم با کیفیت بالا برای تولید آنها.

برند ایمپلنت(BioHorizons)

این شرکت در سال 1994 در ایالات متحده تاسیس شد و پس از سه سال تحقیقات بالینی ، اولین ایمپلنت را با نام بیوهوریزون راه اندازی کرد. امروزه سیستم های بیوهوریزون یک برند ایمپلنت بسیار معتبر هستند.

مزایای ایمپلنت BioHorizons:

 • کیفیت بالا – از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده اند و می توانند فشارهای سنگین را تحمل کنند ، بنابراین می توانند به راحتی دندان های جونده را جایگزین کنند.
 • اتصال محکم – تکیه گاه BioHorizons به لطف پیچ ایجاد شده با استفاده از روش قفل مارپیچی – یک نخ ریز که حفره ها و ازدیاد باکتری ها را در آن از بین می برد ، محکم ثابت شده است.
 • میزان بالای استخوان سازی – ایمپلنت ها  با کمترین احتمال ریشه را پس می زنند.
 • نیازی به پودر استخوان نیست: Biohorizon را می توان به دلیل شکل خاص روی استخوان های ضعیف قرار داد.

برند ایمپلنت(Zimmer)

Zimmer سالهاست درتولید بهترین برند ایمپلنت برای مفاصل تخصص دارد. برای اینکه ایمپلنت لگن حتی در سخت ترین موارد نیز قابل اعتماد باشد ، متخصصان این شرکت ایمپلنت های خاصی ایجاد کرده اند. پس از تعداد زیادی عمل جراحی موفق ، این فناوری در ایمپلنت های دندانی استفاده شد و به عنوان پیشرفتی در زمینه پروتزهای دندانی شناخته شد.

مزایای ایمپلنت های دندانی Zimmer:

 •  غیر حساسیت زا؛
 • مقاوم در برابر خوردگی ؛
 • بقا صد در صد ؛
 • کاشت ایده آل در بافت استخوان “بدون عواقب” ؛
 • ایمپلنت های زیمر ساختار اسفنجی دارند.به سرعت با استخوان ترکیب می شوند. بدن آنها را به عنوان یک عنصر بیگانه رد نمی کند.

کدام کشور بهترین برند ایمپلنت دندان را تولید میکند؟

بهترین کشورهای تولید کننده ایمپلنت دندان آمریکا و سوئیس هستند که محصولاتی با کیفیت به جهان عرضه می کنند. اما کشورهایی مانند کره، هند و تایلند نیز توانسته اند ایمپلنت های دندانی را با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول به جهان عرضه  کنند.

آیا ایمپلنت های سرامیکی بهتر از ایمپلنت های تیتانیومی هستند؟

ایمپلنت های تیتانیومی، معمولترین نوع ایمپلنت دندان هستند که توسط شرکت های معروف تولید می شوند. اما در صورتی که بیمار نسبت به ایمپلنت های تیتانیومی واکنش های آلرژی زا نشان دهد از ایمپلنت های سرامیکی برای این کاشت استفاده می شود. ایمپلنت های دندانی زیرکونیا نوعی ایمپلنت سرامیکی هستند که جنس آنها فلزی نمی باشد. به همین علت شکستن آنها بیشتر است.

بهترین برندهای سازنده ایمپلنت های تیتانیومی

معروف ترین برند های ایمپلنت در جهان اشترومن و نوبل بیوکر هستند. از دیگر شرکت های تولید کننده ایمپلنت دندان می توان به زیمر بیومت، و بیوهوریزون اشاره کرد.
 

آیا بهترین برندهای ایمپلنت های دندانی در ایران در دسترسند؟

متخصصان در ایران از برند مشخصی استفاده می کنند. سازندگان برخی شرکت های سازنده ایمپلنت دندان، شرکت هایی هستند که به مدت چند سال تولید کننده ایمپلنت میباشند و تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام داده اند.

بعضی از شرکتهای سازنده ایمپلنت محصولاتی با کیفیت پایین تولید می کنند.اما معمولاً دندانپزشکان تمایل دارند که از برند های مشهور تر که کیفیت بهتری دارند را برای بیماران استفاده کنند.

یکی از فاکتورهایی که روی دوام بهترین مارک ایمپلنت دندان موثر است، کیفیت مرغوب مواد و نحوه ساخت ایمپلنت با تکنولوژی های روز است که این شرایط فقط در برندهای معروف جهان وجود دارد.

قیمت ایمپلنت

نوع ایمپلنت شروع قیمت از
ایمپلنت سوییسی 10,000,000 تومان
ایمپلنت آمریکایی 8,000,000 تومان
ایمپلنت کره ای 6,000,000 تومان

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین برند ایمپلنت دندان | معروفترین مارک ایمپلنت دندان»

 1. سلام روز خوش، ببخشید شما همه این ایمپلنتهارو موجود دارید؟؟؟ قیمت بهترین نوعش چند است ؟؟

  1. سلام.. روز شما هم بخیر
   بله هر برندی که داخل سایت هست در کلینیک موجوده.
   برای اطلاع از قیمتها میتونید به بقیه مطالب سایت مراجعه و یا با کلینیک تماس بگیرید.
   سپاس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید...
×
اسکرول به بالا