ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی در تهران

ایمپلنت را می‌توانیم یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌های اصلاح طرح لبخند بدانیم. از این روش درمانی برای جایگزینی دندان‌های پوسیده و خراب استفاده می‌شود.
اما بعضی افراد به دلیل نداشتن توان مالی انجام ایمپلنت، از انجام آن منصرف می‌شوند و به سراغ ایمپلنت ارزان قیمت می‌روند. دندانپزشکان بسیاری برای حل مشکلات مالی درخواست‌کنندگان ایمپلنت دندان، انجام ایمپلنت اقساطی را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. انجام ایمپلنت به صورت اقساطی می‌تواند باعث شود که افرادی که بضاعت مالی کمتری دارند هم، به جای رفتن به سراغ دندان‌های مصنوعی و یا روش‌های دیگر جایگزینی دندان، از روش مطمئن ایمپلنت استفاده کنند. 

ایمپلنت اقساطی چیست؟

ایمپلنت دندان روش درمانی جدید است که با جایگزینی دندان های از نازیبا و خراب زیبایی و عملکرد دندان های طبیعی سابق را به افراد بازمی گرداند.

اما بسیاری از افراد از این درمان سرباز می زنند. و دلیل آن هم قیمت کاشت ایمپلنت دندان من باشد که در مقایسه با سایر روش های درمانی چون لمینیت دندان ، اوردنچر و جایگذاری دندان گرانتر است و ممکن است این افراد نتوانند هزینه ی آن را پرداخت کنند. به همین علت بیمارانی که نیاز به کاشت ایمپلنت و جایگزینی دندان دارند در بیشتر مواقع به دنبال روش های دیگر هستند. یا کلینیک هایی هستند که بتوانند هزینه کاشت ایمپلنت و درمان خود را کاهش دهند.

کلینیک دکتر رضا شاکر متخصص جراحی لثه و ایمپلنت دندان نیز از جمله چنین مراکزی است که سال ها در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت دارند. و با قرار دادن شرایط اقساطی برای کاشت ایمپلنت بیماران به راحتی می توانند اقدام به درمان کنند.

شرایط پرداخت هزینه ایمپلنت اقساطی چگونه است؟

هزینه ی کاشت ایمپلنت  دندان به عواملی چون تعداد ایمپلنت ، نوع ایمپلنت، مواد و وسایل مورد نیاز و… بستگی دارد. که در کلینیک ها و مراکز درمانی مختلف است.اما همانطور که توضیح دادیم برخی از کلینیک ها همچون کلینیک دکتر شاکر شرایط ایمپلنت اقساطی را برای بیماران فراهم کرده است. بیمارانی که نیاز به ایمپلنت دارند بتوانند با خیالی آسوده درمان ایمپلنت خود را آغاز کنند.

پس از مراجعه به کلینیک در ابتدا پزشک متخصص به بررسی وضعیت دندان ها می پردازد.
پس از تعیین تعداد ایمپلنت های مورد نیاز و نوع ایمپلنت هزینه ی کلی تا پایان کاشت را تعیین می کند.
شما می توانید در صورت تمایل اعلام به پرداخت نقدی کرده یا از طریق چک هزینه ی خود را پرداخت کنید.
در ایمپلنت اقساطی پس از تعیین هزینه بیمار باید در جلسه ی اول مبلغی را به عنوان پیش پرداخت پرداخت نماید.

در کلینیک دکتر شاکر توافقی درباره ی هزینه ی ایمپلنت بین پزشک و بیمار انجام می شود. و شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید شرایط اقساط را تعیین کنید.

هزینه ی ایمپلنت را به چند صورت می توان قسط بندی کرد؟

قسط بندی ایمپلنت در مرحله ی اول به هزینه ی کلی کاشت بستگی دارد.هزینه ی کلی ایمپلنت در همان جلسه ی اول مراجعه به کلینیک پس از بررسی از وضعیت دندان و تعداد ایمپلنت های مورد نیاز و… تعیین و در یک فاکتور منعقد می گردد.

دکتر رضا شاکر از زمانی که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کردند جهت همدردی با بیماران شرایط پرداخت آسانی را تعیین و بیماران بسیاری را با این شرایط پذیرفته اند.در این خصوص دو راه برای قسط بندی ایمپلنت برای بیماران قرار داده است تا آنان با خیال راحت روند درمان خود را به پیش گرفته و درمان لذت بخشی را داشته باشند:

پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت نقدی:در این حالت شما هزینه ی ایمپلنت را در 3 قسمت با توجه به بودجه ی خود تعیین می کنید. سپس در طی 3 تا 6 ماه با توجه به روند درمان هزینه ی ایمپلنت را به صورت نقدی پرداخت می کنید.

پرداخت هزینه ایمپلنت از طریق چک:این امکان زمانی برای شما فراهم می شود که هزینه ی ایمپلنت از حالت معمولی بیشتر میشود.در این حالت شما می توانید 3 تا 4 فقره چک معتبر را تهیه و تا زمان پایان درمان هزینه ی خود را پرداخت کنید.

نحوه ی پرداخت اقساط ایمپلنت چگونه است؟

قسط اول در هنگام کاشت اولیه ایمپلنت

در جلسه ی اول که برای برسی وضعیت بیمار و تعداد ایمپلنت های مورد نیاز انجام می شود. برنامه ریزی کلی در باره ی نحوه ی کاشت و مراحل اولیه کاشت ایمپلنت اقساطی آغاز می شود.مرحله ی اول کاشت ایمپلنت مربوط به کاشت پایه ی ایمپلنت می باشد. که از جنس تیتانیوم است که در استخوان فک قرار می گیرد.

هزینه اول ایمپلنت با توجه به قرار داد بین پزشک و بیمار منعقد میگردد. در این مرحله انجام و اگر بیمار نیاز به جراحی های جانبی چون جراحی لثه داشت نیز هزینه ی آن در قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد و باید پرداخت شود.

قسط دوم در هنگام قالب گیری ایمپلنت

هنگامی پایه ایمپلنت در اسخوان فک قرار گرفت تا هنگامی که جوش بخورد، حدود 3 تا 6 ماه به طول می انجامد.در این مرحله بیمار باید برای ادامه فرآیند کاشت دندان و قالب گیری تاج دندان مجدد به پزشک مراجعه کند.در این زمان است که قسط دوم ایمپلنت باید پرداخت شود.

قسط سوم در هنگام قرار دادن تاج دندان بر روی پایه ایمپلنت

این مرحله آخرین فرآیند کاشت دندان است که تاج دندانی که پس از 2 یا 3 هفته بر روی پایه ایمپلنت قرار میگیرد.در این زمان پزشک از شما می خواهد به کلینیک مراجعه کنید. و سپس با استفاده از تکنیک های پزشکی و به کمک پیچ تاج دندان دائمی را برروی ایمپلنت شما سوار می کند.

آیا می توان ایمپلنت را به طور اقساطی انجام داد؟

بله شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر شاکر کاشت ایمپلنت و خدمات مرتبط را به صورت اقساطی با کیفیت بالا انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی برایتان پیش آمده؟ از ما بپرسید...
×
اسکرول به بالا